O nas
Kwiaciarnia "Orchidea" powstała w roku 2005. Dzięki powiększaniu asortymentu i udoskonalaniu usług możliwym stało się przeniesienie sklepu na nowe miejsce i powiększenie dostępnego dotychczas asortymentu. W ten sposób od roku 2011 kwiaciarnia funkcjonuje jako nowoczesny sklep z bardzo szerokim asortymentem i dużą powierzchnią przeznaczoną na ekspozycję towarów oraz przestronnym parkingiem przy budynku.

W roku 2014 dzięki otwarciu pawilonu handlowego możliwe było powiększenie asortymentu o nowe produkty.

W sezonie wiosenno letnim prowadzimy sprzedaż kwiatów rabatowych które sami produkujemy, dzięki czemu możemy naszym klientom zaproponować kwiaty w cenach producenta. Oprócz kwiatów posiadamy w sprzedaży bogatą ofertę donic, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, ziemi kwiatowej oraz narzędzi ogrodniczych. W naszej ofercie mamy również artystyczne pakowanie prezentów i przystrajanie kwiatów doniczkowych.

Będziemy dążyć do tego aby nasza oferta była coraz bogatsza i dopasowana do potrzeb i wymagań klientów, a obsługa była miła i na bardzo wysokim poziomie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego współpracujemy z wieloma firmami i dostawcami z kraju i za granicą, dzięki czemu udaje nam się oferować produkty w bardzo niskich cenach.

Nasze starania zostały docenione i nagrodzone Certyfikatem Firma Godna Zaufania.

Kwiaciarnia "Orchidea" Komolec Justyna
ul. Raciborska 54   44-285 Kornowac
tel. 32 419 10 80   kom. 604 233 034
e-mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl