Wszystkich Świętych
Kompozycje nagrobne są u nas dostępne w sprzedaży nie tylko w okresie Wszystkich Świętych, ale również w pozostałe dni roku. Jednakże w okresie Święta Zmarłych wybór jest naprawdę bardzo duży. Można wybierać spośród różnorodnych kwiatów i dodatków sztucznych, a także na specjalne zamówienie (odpowiednio wcześniej złożone), możliwe jest wykonanie takiej kompozycji z żywych kwiatów ciętych bądź doniczkowych.

Jeśli chodzi o dekoracje z kwiatów sztucznych, od lat bardzo dużą popularnością cieszą się u nas dekoracje składające się z dwóch elementów w jednakowej kolorystyce i tworzące jedną całość – jest to tzw. komplet złożony ze stroika i bukietu.

Oferujemy także szereg takich dodatków jak znicze, wkłady, świece, ozdobne serca lub krzyże, preparaty do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków, płyty pod znicze, wazony, zapałki, zapalarki i wiele więcej... Duża różnorodność i niskie ceny sprawią, że klient jest zadowolony z zakupu.

Ponadto oferujemy Państwu wiele odmian chryzantem doniczkowych w przeróżnych kolorach. Pochodzą one z własnej produkcji, dlatego ich jakość jest na wysokim, a cena na zadowalającym poziomie.

U nas znajdą Państwo również duży wybór kwiatów ciętych - po wcześniejszym zamówieniu możliwy jest odbiór takich kwiatów bezpośrednio przed Świętem Zmarłych.

Przykładowe kompozycje, które można u nas nabyć od ręki, bądź po uprzednim wcześniejszym zamówieniu - prezentujemy w naszej bogatej galerii zdjęć.


Kwiaciarnia "Orchidea" Komolec Justyna
ul. Raciborska 54   44-285 Kornowac
tel. 32 419 10 80   kom. 604 233 034
e-mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl