Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

Dojazd do nas – remont drogi 935

  • Aktualnie odcinek od skrzyżowania  z DW933 w Rzuchowie do granicy z Raciborzem jest przejezdny prowadzone są prace na poboczach , większe utrudnienia w ruchu są na odcinku od Dębicza od ronda  przy Auchan, gdzie wprowadzony został a dniem 01 września ruch wahadłowy

 

 

  • W grudniu drogowcy skończyli budowę mostka w Rzuchowie koło myjni samochodowej i wylali asfalt na odcinku od ul. Stawowej w Kornowacu do ul. Pamiątki w Pogrzebieni a także skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 933 w Rzuchowie ( w kierunku Pszowa.)Dzięki temu można już bezpiecznie dojechać do nas z wszystkich kierunków. Oczywiście należy się liczyć z lokalnymi utrudnieniami na różnych odcinkach w związku z  trwającymi pracami  na poboczach.

 

 

 

  •  24 sierpnia rozpoczął się kolejny etap remontu drogi wojewódzkiej, który polega na zamknięciu odcinka od ul. Stawowej w Kornowacu (naprzeciw kwiaciarni) do ul. Pamiątki w Pogrzebieniu. W dalszym ciągu możliwy jest dojazd do kwiaciarni od strony Pszowa i Rydułtów remontowanym odcinkiem który jest już prawie w całości wyasfaltowany, można również dojechać do nas od Pstrążnej przez Łańce w razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

  •  W związku z trwającym remontem drogi wojewódzkiej nr 935 przy której zlokalizowana jest nasza kwiaciarnia, w wyniku którego wykonawca wprowadził czasową organizację ruchu na odcinku od skrzyżowania z DW933 w Rzuchowie do skrzyżowania z ulicą Stawową w Kornowacu (naprzeciw kwiaciarni) informujemy klientów, że:

w dalszym ciągu jest możliwy dojazd remontowanym odcinkiem a umieszczony znak zakazu nie dotyczy dojazdu do firm. Klienci, którzy chcą dojechać do kwiaciarni mają prawo korzystać z remontowanego odcinka bez jakichkolwiek obaw.

Otrzymaliśmy od inwestora, czyli Zarządu Dróg Wojewódzkich pismo z zapewnieniem iż: „Wprowadzona czasowa organizacja ruchu w Gminie Kornowac nie zakłada całkowitego zamknięcia drogi wojewódzkiej nr 935. Projekt został opracowany przy założeniu dopuszczenia dojazdu do znajdujących się wzdłuż drogi firm i posesji oraz utrzymania funkcjonującej komunikacji autobusowej.