Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

Image Alt

Oferta dla firm

Klienci instytucjonalni

Nasza oferta oparta o dekoracje florystyczne, i nie tylko, skierowana jest do firm, hoteli, restauracji, biur, recepcji itp. Dekorujemy uroczystości związane z ceremoniałem ślubnym, komunijnym, funeralnym. eventów, konferencji, zjazdów, imprez plenerowych itp. Wyróżniamy się dbałością, terminowością, fachowością, jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Wyceny interesujących Cię usług florystycznych, ze względu na ich różnorodność, przedstawiamy drogą e-mailową, lub w czasie osobistego spotkania. Doświadczenie przekonuje nas o zróżnicowanych potrzebach klienta. Jesteś dla nas wyjątkową osobą, dlatego cieszy nas możliwość nawiązania z Tobą osobistego kontaktu.

Przyjdź, zadzwoń, napisz, zamów:
Kontakt z kwiaciarnią drogą elektroniczną kontakt@orchidea-kornowac.pl lub osobisty po uprzednim umówieniu spotkania tel: 32 419-10-80.

Obsługa kwiatowa firm, urzedów

Biura firmy to bardzo ważne miejsce, w którym razem ze swoimi pracownikami, spędza się zdecydowanie większą część dnia. To również miejsce, gdzie przyjmuje się gości oraz Klientów. Trzeba zadbać o otaczającą przestrzeń, aby pracowało się w lepszej, relaksującej atmosferze. Umieszczenie aranżacji kwiatowych w najbardziej reprezentacyjnym miejscu jakim jest recepcja firmy, pozwoli wywrzeć na klientach tzw. pozytywne pierwsze wrażenie.

Kwiaciarnia „Orchidea” realizuje zlecenia indywidualne. Zachęcamy do nawiązania współpracy. Nasi wykwalifikowani floryści są w stanie wykonać każde, nawet najbardziej precyzyjne zlecenie, dzięki czemu nasza praca zadowala Klientów na długie lata.

OFERUJEMY:

 • dostarczanie świeżych kwiatów w formie bukietu lub kompozycji w naczyniu do biura, recepcji lub holu,
 • aranżacje florystyczne wnętrza biura w zakresie kwiatów doniczkowych, kompozycji sztucznych bądź dekoracji świątecznych,
 • dostawy przesyłek kwiatowych (bukietów, koszy, bonów i upominków) dla klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.
 • indywidualnie stworzone stroiki świąteczne w kolorach firmowych, efektownie zapakowane, doskonale nadające się zarówno na prezenty dla ważnych klientów, jak również do wystroju wnętrza firmy,
 • oprawę kwiatową imprez firmowych obejmującą dekorację stołów, mównic, specjalnie przygotowane bukiety dla ważnych gości itp.
Oferta dla zakładów pogrzebowych

Zapraszamy do współpracy w zakresie wykonania:

 • kompozycji kwiatowych na trumnę
  Dekoracje takie mogą przybrać dowolną formę: od klasycznej, ułożonej zazwyczaj na przedniej lub środkowej części trumny, do rozłożystej przykrywającej całą jej powierzchnię. Kompozycje kwiatowe na trumnie układamy z kwiatów wybranych przez naszych Klientów, którzy w ten sposób chcą podkreślić wyjątkowość osoby, która odeszła.
 • palm
  Najczęściej wybierane kompozycje przez bliskich z rodziny, delegację z firmy, a także grupę współpracowników. Proponujemy niepowtarzalne i oryginalne dekoracje żałobne, tworzone dla każdego indywidualnie. Do palmy można dołączyć dobraną kolorystycznie szarfę z dedykacją.
 • wieńców
  Wykonane są na podłożu świerkowym, składają się z różnych kwiatów, najczęściej z róż, goździków, anturium oraz lilii. Do każdego wieńca dołączyć można również szarfę z indywidualnym napisem.
 • wiązanek pogrzebowych
  Są one najchętniej i najczęściej wybierane spośrod kompozycji kwiatowych przeznaczonych na pogrzeb. Nie ma typowych kwiatów do wiązanek pogrzebowych. Kwiaty są dopierane indywidualnie, najczęściej w stonowanej kolorystyce, bez dużych kontrastów.
 • dekoracji urn
  Nasza Kwiaciarnia proponuje również przystrojenie kwiatami urny z prochami. Odpowiednio dobrane kwiaty, precyzyjnie, z wyczuciem i smakiem połączone ze sobą przez naszych pracowników, uczczą zmarła osobę w symboliczny, a zarazem niepowtarzalny sposób.
Oferta dla restauracji

Świeże, pięknie komponujące się z wnętrzem kwiaty uczynią każde miejsce bardziej przyjaznym i ciepłym. Sprawią, iż dzięki pozytywnym wrażeniom Klienci będą chcieli do Państwa wracać. Zapraszamy do współpracy z Kwiaciarnią „Orchidea”. Zamówienia można składać przez telefon lub e-mail. Wszystko dla Państwa wygody.

OFERUJEMY:

 • kompozycje z kwiatów ciętych,
 • kompozycje z kwiatów doniczkowych,
 • nasadzanie kwiatów doniczkowych,
 • dekoracje świąteczne i okolicznościowe
 • dekoracje sal balowych
 • dekoracje stołów

Dołożymy wszelkich starań aby zadbać o należytą oprawę kwiatową.

Przyjmujemy płatności:
– gotówką,
– kartą płatniczą,
– przelewem.