Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

Image Alt

Oferta sezonowa

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka na tę okoliczność mamy do wyboru bardzo dużo upominków i gadżetów.

Walentynki

Jak co roku 14 lutego każdy zakochany pragnie sprawić przyjemność swojej ukochanej, pomożemy w tym oferując przepiękne wiązanki kwiatowe a także duży wybór ozdób i upominków dedykowanych ukochanej osobie.

Dzień Kobiet

Kobiety kochają dostawać kwiaty to dowód pamięci, uznania i przyjaźni dlatego pamiętajmy iż nawet drobny kwiatek sprawi kobiecie dużo radości, zbuduje dobrą atmosferę oraz przychylność. W naszej kwiaciarni znajdziesz ogromny wybór kwiatów ciętych oraz gotowych kompozycji z kwiatów ciętych i doniczkowych.

Wielkanoc

Okres świąteczny to czas kiedy chcemy zmienić dekorację w naszych domach, dlatego też proponujemy państwu duży wybór ozdób i dekoracji wielkanocnych, w ofercie mamy m.in. ceramiczne figurki, jajka a także stroiki świąteczne.

Komunia Święta

Warto sprawić by uroczystość Komunii Świętej miała odpowiednią oprawę. Znakomitym prezentem na tę okazję będzie delikatna wiązanka z kwiatów ciętych lub kompozycja w koszyczku. Dla dziewczynek idealnym dopełnieniem stroju będzie wianek z mirtu bądź kwiatów ciętych. U nas także można znaleźć wiele ozdób i akcesoriów komunijnych dzięki którym możemy stworzyć piękną i podniosłą uroczystość.

Dzień Matki

Każdy z nas ma swoją matkę którą chce w tym wyjątkowym dniu obdarować, idealnym prezentem będą kwiaty które doskonale sprawdzą się na tą okoliczność i sprawią naszym mamą dużo radości, do kwiatów proponujemy upominki w postaci kubków, ręczników z haftem, filiżanek, a także mnóstwo innych propozycji

Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca proponujemy duży wybór upominków takich jak kubki, kufle, koszulki

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Wszystkich Świętych

To czas refleksji i zadumy, czas w którym odwiedzamy groby bliskich, na tę okoliczność proponujemy państwu duży wybór stroików i zestawów z kwiatów sztucznych, zniczy, chryzantem i wrzosów.

Dzień Górnika

Dzień Górnika.

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to czas który spędzamy w domowej rodzinnej atmosferze, a pięknie ustrojony dom oraz pachnąca kolorowa choinka a także prezenty które się pod nią znajdują sprawiają radość wszystkim. My pomożemy w wprowadzeniu do domu świątecznej atmosfery, znajdziesz u nas przepiękne i niepowtarzalne stroiki świąteczne , także tutaj kupisz choinkę żywą lub sztuczną oraz wszystkie akcesoria potrzebne do jej udekorowania, gwiazdy betlejemskie, bombki oraz mnóstwo innych produktów świątecznych jak i wiele upominków idealnych na prezent.