Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

Image Alt

Ogród

Kwiaty rabatowe

Kwiaty sprzedawane u nas pochodzą bezpośrednio od producenta dzięki czemu możemy ciągle oferować świeże kwiaty w bardzo korzystnych cenach, oferujemy bardzo duży wybór kwiatów rabatowych począwszy od bratków i kwiatów wiosennych, poprzez pelargonie, surfinie, begonie a skończywszy na chryzantemie. Ogromne urozmaicenie w gatunkach oraz odmianach roślin przez nas oferowanych pozwala nam zapewnić iż każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ziemia

W ofercie firmy znajdziecie państwo bardzo duży wybór produktów, współpracujemy z wiodącymi firmami, aby móc proponować najlepsze marki i sprawdzone towary.

Nawozy

Odpowiednie nawożenie jest podstawą lepszego oraz szybszego wzrostu każdej rośliny. Dlatego jeżeli pragną Państwo zapewnić swoim uprawom jak najlepsze warunki powinni Państwo koniecznie odwiedzić nasz bogaty dział nawozów. Oferowane przez nas wysokiej klasy nawozy renomowanych producentów dostarczą Państwa roślinom niezbędnych składników odżywczych jak również poprawią właściwości fizykochemiczne gleb, na których one rosną. Ponadto wykwalifikowany personel działu z pewnością pomoże Państwu dobrać jak najlepszy, do danej uprawy, nawóz.

Środki ochrony roślin

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego działu środków ochrony roślin. Nasz sklep oferuje jedynie atestowane i sprawdzone środki chemiczne pomocne w zwalczaniu wszelkiego rodzaju szkodników oraz w pielęgnacji roślin. Posiadamy zezwolenie na obrót środkami ochrony roślin (wpis nr 24/16/3179), co gwarantuje Państwu jakość oraz legalność zakupionego u nas towaru. Ponadto fachowy personel działu służy Państwu profesjonalną poradą odnośnie wyboru najlepszego dla Państwa potrzeb środka.

Wiklina

Proponujemy państwu bardzo szeroki asortyment wyrobów z wikliny, od różnorodnych koszy, kwietników, skrzynek balkonowych aż po rowerki i traktorki. Oprócz wikliny bardzo dużym powodzeniem cieszą się wyroby z drewna wszelkiego rodzaju skrzynki i donice balkonowe. Częste dostawy pozwalają nam ciągle zwiększać różnorodność oferowanych produktów i proponować państwu na bieżąco wszystkie nowości.

Doniczki

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju donic, współpracujemy z największymi firmami aby móc sprostać oczekiwaniom klientów i zaproponować donice o różnej kolorystyce, strukturze oraz materiale z jakiego zostały wykonane

Nasiona i cebulki kwiatowe

Jeżeli pragną Państwo upiększyć swój ogród lub balkon o barwnie kwitnące kwiaty lub też myślą Państwo o uprawie świeżych warzyw we własnym ogródku lub na działce, zapraszamy do odwiedzenia naszego działu z nasionami oraz cebulkami Posiadamy setki rodzajów nasion, zarówno kwiatów, warzyw, jak ziół. W wyborze właściwych, dla Państwa wymagań, nasion rzetelnie doradzi personel działu.

Narzędzia ogrodnicze

Wszyscy doskonale wiedzą, że praca w ogrodzie jest ciężka, żmudna i można się przy niej nieźle pobrudzić. Jest jednak również niesamowicie satysfakcjonująca bo miło jest po wielu godzinach harówki zobaczyć efekt w postaci pięknego i zadbanego ogrodu, którym zachwycać się będą nie tylko domownicy, ale również sąsiedzi i znajomi. Podstawą we wszystkich pracach ogrodowych są odpowiednie narzędzia, które nie tylko skrócą czas jaki poświęcą Państwo na pielęgnację ogrodu, ale także zmniejszą wysiłek jaki będziecie musieli włożyć w prace ogrodnicze. Nasz sklep oferuje najwyższej jakości, solidnie wykonane narzędzia renomowanych marek takich jak Fiskars i Raco, jak również tańsze, ale równie dobre odpowiedniki mniej znanych firm. Wszystkie narzędzia wytworzone zostały z wysoce trwałych materiałów, dlatego z pewnością posłużą Państwu przez lata.

Figurki ogrodowe

U nas znajdziesz bogaty wybór figur ogrodowych, istnieje również możliwość zamówienia figur z katalogu.

Znicze, świece

Co roku przed Wszystkimi Świętymi proponujemy do wyboru kilkadziesiąt różnych modeli zniczy, staramy się śledzić trendy oraz zaopatrywać w wszelkie nowości. Proponujemy państwu znicze szklane, ceramiczne, plastikowe oraz z różnego rodzaju tworzyw. W okresie letnim mamy w sprzedaży również znicze solarne, ponadto znajdziecie państwo w naszej kwiaciarni duży wybór wkładów zniczowych zarówno parafinowych, olejowych jak i elektrycznych. U nas również można znaleźć preparaty do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków, płyty pod znicze, wazony, zapałki i zapalarki zniczowe.

Stroiki sztuczne

W naszej firmie znajdziecie państwo bardzo duży wybór kompozycji z kwiatów sztucznych, zwłaszcza stroików oraz zestawów do dekoracji nagrobków.

Kwiaty sztuczne

Dysponujemy bardzo dużym wyborem kwiatów sztucznych, współpracujemy z największymi importerami by na bieżąco móc wprowadzać nowości i poszerzać asortyment kwiaciarni. W naszej firmie znajdziecie państwo bardzo duży wybór kompozycji z kwiatów sztucznych, zwłaszcza stroików oraz zestawów do dekoracji nagrobków.