Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

j

Regulamin Kwiaciarni

Regulamin Kwiaciarni

REGULAMIN KWIACIARNI „ORCHIDEA” Z SIEDZIBĄ W KORNOWACU PRZY ULICY RACIBORSKIEJ 54

1. Na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie Klientowi przysługuje prawo wymiany bądź zwrotu towaru w terminie 3 dni, liczonych od dnia dokonania zakupu danego towaru.

Aby dokonać wymiany bądź zwrotu towaru, Klient musi posiadać oryginalny paragon zakupu lub fakturę.

2. Zwrotowi bądź wymianie podlega towar, który:

  • nie nosi żadnych śladów użytkowania, tj. towar musi być w tym samym stanie, w jakim został zakupiony,
  • nie został w żaden sposób uszkodzony ani pobrudzony.

3. W przypadku nie spełnienia przez towar powyższych wymogów lub zgłoszenia przez Klienta żądania zwrotu lub wymiany po upływie terminu określonego w pkt. 1, Sprzedawca odmówi przyjęcia takiego towaru.

4. Wymiana towaru realizowana jest jednorazowo do 3 dni od zakupu na podstawie paragonu, na produkt w tej samej bądź wyższej cenie.

5. Towar przeceniony nie podlega zwrotowi.

6. Karta Podarunkowa Kwiaciarnia „Orchidea” występuje w kwotach 20,00, 50,00 i 100,00 zł nie podlega wymianie na środki pieniężne i nie może być zwrócona wydawcy. Karta jest ważna bezterminowo.

7. Reklamacje

Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy). Aby złożyć reklamacje należy udać się do pracownika sklepu w celu sporządzenia protokołu reklamacyjnego. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.

8. Rabaty

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne progi rabatowe, przy jednorazowym zakupie powyzej 200 zł udzielany jest rabat 3%, a przy zakupach powyżej 300zł rabat 5% od wartości zakupów.

9. W przypadku towaru niepełnowartościowego firma udziela upusty które są rozpatrywane indywidualnie przez kierownika sklepu.

10. Klient ponosi odpowiedzialność za towar który uszkodził na terenie sklepu.

11. Informujmy iż nie realizujemy zamówień z towaru powierzonego.

12. W przypadku zamówień na stroiki bądz kompozycje kwiatowe wymagające dluższego czasu wykonania konieczne jest wcześniejsze dokonanie zamówienia.

13. Wykonujemy usługę dowóz kwiatów, cennik dowozu zawarty jest na stronie internetowej www.orchidea-kornowac.pl dowozy wykonujemy w godzinach pracy Kwiaciarni. Dowozy w niedziele, święta oraz w godzinach poza pracą firmy ustalane będą indywidualnie.

14. Ze względu na dużą ilość zamówień na wiązanki z kwiatów ciętych informujemy iż w pierwszej kolejności realizujemy wcześniejsze zamówienia.

15. Ziemia kwiatowa kasowana jest na pawilonie, sprzedawca nie ma obowiązku pakowania ziemi klientowi.

16. Niniejszy regulamin nie dotyczy umiejscowionego na terenie Kwiaciarni stoiska firmowego producenta kwiatów rabatowych OGRODNICTWO Kozielski Krzysztof.

Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 01.01.2017 roku, a wszystkie jego zmiany wchodzą w życie w terminie 14 dni od ich dokonania.