Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

Image Alt

Urodziny

Wiązanki okolicznościowe

Wykonujemy piękne bukiety okolicznościowe oraz dekorujemy pojedyncze kwiatki. Na bieżąco śledzimy nowe trendy we florystyce, uczęszczamy na pokazy i szkolenia, aby sprostać państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do nas po wiązanki na różne okazje, takie jak: imieniny, urodziny, uroczystości szkolne, podziękowania. Wybór wiązanek jest praktycznie nieograniczony – od pojedynczego kwiatka do bogatego, ozdobnego bukietu.
Kwiaty układamy w oparciu o najmodniejsze trendy florystyczne, a także własną inwencję twórczą.

Pakowanie prezentów

Jeżeli potrzebują Państwo zapakować prezent to zapraszamy do Nas. Nasze florystki zapakują każdy prezent w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Ponadto wykonujemy różnego rodzaju nietypowe pakowania np.: torty z pampersów, papieru i puszek z piwem. Od dłuższego czasu bardzo modne jest również ozdabianie butelek z winem lub wódką i wykonywanie z nich różnorodnych postaci według pomysłów i inwencji naszych, jak również naszych klientów.

Kwiaty doniczkowe

W ciągłej sprzedaży mamy bardzo duży wybór kwiatów pokojowych w wielu odmianach. W naszych domach chętnie uprawiamy rośliny doniczkowe. Nie dość, że znakomicie dekorują pomieszczenia, to jeszcze tworzą swoisty mikroklimat. W sprzedaży obok znanych kwiatów doniczkowych, takich jak fiołki afrykańskie, dzwonki, kaktusy bożonarodzeniowe dostępne są również gatunki mniej popularne. Do nich należą na przykład maranty, bromelie, cantedeskie czy eszewerie. Aby rośliny wyglądały niebanalnie, postarajmy się dobrać do nich ciekawe doniczki bądź osłonki. Dobrym pomysłem jest także tworzenie kompozycji z wielu roślin tego samego gatunku. Przedstawiamy inspirujące zdjęcia roślin doniczkowych do domu.

Upominki

Jeżeli szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub gdy chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, to zapraszamy do Nas.
Śledzimy nowe trendy i bierzemy udział w targach branżowych. Chcemy być na bieżąco i oferować Państwu taki towar, jaki jest aktualnie modny. Znajdziecie u Nas bardzo szeroki wybór upominków, artykułów dekoracyjnych, donic, świeczników, wazonów, kubków, filiżanek oraz szkła użytkowego i dekoracyjnego.