Kwiaciarnia Orchidea Komolec Justyna
ul. Raciborska 54
44-285 Kornowac

tel. 32 419 10 80
kom. 604 233 034

mail: kontakt@orchidea-kornowac.pl

Lato, lato….

Przedstawiamy ofertę letnich dekoracji, może uda się kogoś zainspirować i przekonać do wprowadzenia zmian.

Wielu z Nas te wakacje spędzi w swoich domach i ogrodach. Warto więc zadbać o odpowiedni wystrój mieszkania, by wprowadzić do wnętrza trochę lata, słońca i nowej energii. Czasem drobna zmiana daje spektakularne efekty. Możesz postawić na morskie klimaty, by przywołać wspomnienia znad morza. Przedstawiamy propozycję morskiej aranżacji, którą można stworzyć we własnym domu. Idealnym dopełnieniem będą świece wstawione w szklane słoje wysypane piaskiem i muszelkami.

Lato zawsze kojarzy się z zielenią, dlatego też nie powinno jej zabraknąć w naszych domach. Aby dodać do swojego wnętrza więcej energii i życia, warto otoczyć się dużą ilością kwiatów. Modne kwiatowe akcenty ożywią i rozświetlą każde wnętrze. A popularne już od kilku lat flamingi nadają mieszkaniu letni klimat pełen słońca i radości

Jeżeli spędzasz wakacje w swoim ogrodzie, to tutaj również stwórz nastrojowy kącik. Pomoże Ci w tym nasza kolekcja artykułów dekoracyjnych i użytkowych, dzięki którym lato spędzone w ogrodzie lub na tarasie nie będzie nudne. Otaczajmy się kolorami ,wzorami a przede wszystkim kwiatami, które sprawią, że będziemy mieć w sobie dużo energii i optymizmu, by za kilka miesięcy z tęsknotą wspominać wakacyjne dni….